Medewerkers

Medewerkers

 

Felix De Kinder          Coördinator     felix.dekinder@vdab.be   052 315 315
Kris Van Dorsselaer Teamleider kris.vandorsselaer@vdab.be 052 315 302

Karoline Steghers

Administratief bediende werknemersopleiding

karoline.steghers@vdab.be 052 315 315
Lynn Verstraeten Administratief bediende werkzoekendenopleiding lynn.verstraeten@vdab.be

052 315 315

Rob Verhoeven Instructeur rob.verhoeven@vdab.be 052 315 301
Johan Roelands
Instructeur
johan.roelands@vdab.be 052 315 301
Luc Van Win Instructeur luc.vanwin@vdab.be 052 315 301
Erik Smolderen
Instructeur erik.smolderen@vdab.be 052 315 301
Gunter Van Win Instructeur gunter.vanwin@vdab.be 052 315 301
Hilde De Meersman  Sectorconsulente vzw Montage hilde.demeersman@vzwmontage.be  

052 315 300

 Thomas Crauwels  Sectorconsulent vzw Montage thomas.crauwels@vzwmontage.be

052 315 400