Medewerkers

Medewerkers

 

Felix De Kinder          Coördinator     felix.dekinder@vdab.be   052 315 315
Lorenzo Dejaegere Teamleider lorenzo.dejaegere@vdab.be 052 315 315

Karoline Steghers

Administratief bediende werknemersopleiding

karoline.steghers@vdab.be 052 315 315
Silvia Mackens Administratief bediende werkzoekendenopleiding silvia.mackens@vdab.be

02 254 79 15

Rob Verhoeven Instructeur rob.verhoeven@vdab.be 052 315 301
Johan Roelands
Instructeur
johan.roelands@vdab.be 052 315 301
Luc Van Win Instructeur luc.vanwin@vdab.be 052 315 301
Erik Smolderen
Instructeur erik.smolderen@vdab.be 052 315 301
Hilde De Meersman  Sectorconsulente vzw Montage hilde.demeersman@vzwmontage.be  

052 315 300